Vivotek SFP Transceiver MMF LC, 850nm, 0.5Km, 0c-70c

Vivotek SFP Transceiver MMF LC, 850nm, 0.5Km, 0c-70c

Du skal være logget ind for at kunne lave bestillinger

Gigabit Mini GBIC Multi Mode 850nm 0.5km, LC Connector
Model/Varenr.: SFP-1000-MM85-X5
Lagerstatus: 10 stk. på lager
Stock Location DSV Horsens